Opublikowany w

Nowy adres!

nowy-adres

Nadszedł dzień na który czekaliśmy kilka długich tygodni! Wymagało to od nas wiele pracy i zaangażowania, dziś jednak nie mamy wątpliwości, że było warto! Drodzy amatorzy kolarstwa, mamy zaszczyt zaprosić Was do nowej siedziby Bike Team!

Jeszcze przez długi czas z sentymentem będziemy wspominać lokal na ul. Rozmarynowej. Spędziliśmy tam kilka lat, stał się on miejscem spotkań osób, które łączy miłość do rowerów, nawiązało się tam wiele znajomości. Z czasem jednak zaczęło brakować nam miejsca. Chcieliśmy przyjmować kolejne rowery do serwisu, sklepowe półki uzupełniać najnowszymi akcesoriami kolarskimi, a pomieszczenie za nic nie chciało się rozciągnąć… Wtedy zapadła decyzja: czas na przeprowadzkę!

Dziś z dumą zapraszamy Was do nowego lokalu przy ul. Modrej 90. Dzięki temu, że mamy dużo więcej miejsca możemy poszerzyć asortyment, nie martwiąc się o to, że nie będziemy mieli gdzie pracować.;) Poza tym mamy nadzieję, że dzięki temu, że lokal znajduje się przy głównej ulicy nie będziecie mieli problemu, by do nas trafić!

Pamiętajcie, że w związku ze zmianą adresu zmienia się także miejsce spotkań treningowych!