Opublikowany w

#trenujzbiketeam i wygraj!

BIKETEAMKONKURS STRONA

To, że lato i wakacje się kończą nie oznacza, że Bike Team zwalnia tempo! Wręcz przeciwnie! Od września jeszcze bardziej będziemy motywować Was do jazdy na rowerze i wspólnych treningów!

W tym właśnie celu wymyśliliśmy zabawę w której możesz wygrać duży przegląd, którego szczegółowy opis znajdziesz tu: http://bike-team.pl/serwis-rowerowy-w-szczecinie/.

Co musisz zrobić, by wygrać duży przegląd?

  1. Weź udział w grupowym treningu organizowanym przez Bike Team lub zorganizuj go sam (np. za pośrednictwem naszej facebookowej grupy: https://www.facebook.com/groups/1628027634185904/?fref=ts). Możesz również zaprosić na wycieczkę rowerową swoich najbliższych: rodzinę lub przyjaciół.
  2. W czasie treningu/przejażdżki zrób fotkę na której widać Twoich współtowarzyszy (i Ciebie, jeśli tylko Ci się to uda;)). Robiąc zdjęcie zachowaj wszelkie środki bezpieczeństwa (np. nie rób go w  czasie jazdy;))
  3. Zdjęcie prześlij nam w wiadomości prywatnej lub zamieść je na swoim profilu społecznościowym! Publikując zdjęcie na Facebooku nie zapomnij oznaczyć naszej strony @Bike Team, na Instagramie użyj hashtagu #trenujzbiketeam – dzięki temu bez problemu dotrzemy do Twojej foty!

Pamiętaj, że osoby, które znajdują się na zdjęciu muszą wiedzieć, jakie masz zamiary i zgodzić na ewentualną publikację. Wysyłając lub publikując zdjęcie potwierdzasz to, podobnie jak fakt, że jesteś właścicielem fotografii, masz do niej pełne prawa.

Zabawa będzie trwała od 1 do 30 września. Na początku października wyłonimy zwycięzcę i… być może zorganizujemy kolejną edycję zabawy. Wszystko będzie zależało od Was.:)