Zwrot

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.

W przypadku zwrotu towaru:

  1. Do paczki wraz z towarem proszę włożyć wypełniony formularz zwrotu (do pobrania na dole strony). Proszę również do paczki włożyć dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT).
  2. Zwracany towar nie może posiadać cech wskazujących na użytkowanie przez Kupującego lub być używany w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, ani uszkodzony (nie może nosić zanieczyszczeń, przetarć mechanicznych), oryginalnie zapakowany (tj. kompletny towar wraz z wszelkimi metkami i dodatkami, które znajdowały się w opakowaniu).
  3. Koszt odesłania przesyłki ponosi kupujący.

W przypadku pomyłki z naszej strony (np. zły rozmiar) odsyłamy przesyłkę na własny koszt i pokrywamy koszty zwrotu towaru do kwoty nie większej niż 20 pln. Preferowana przesyłka zwrotna to paczka priorytetowa (Poczta Polska). Ewentualne dodatkowe koszty paczek wartościowych czy ubezpieczonych bądź przesyłki kurierskiej są indywidualną sprawą kupującego i nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Przelewy pieniędzy za zwrócony produkt realizujemy tylko za pomocą elektronicznych przelewów na wskazany w formularzu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu.
Nie odsyłamy pieniędzy za pomocą przekazów pocztowych.

Uwaga!

Przypominamy iż zwrotom podlegają tylko towary nie posiadające żadnych śladów użytkowania. Oryginalny karton z produktem powinien być opakowany papierem, nie może być bezpośrednio oklejony taśmą.

Gdzie odesłać towar

Towar wymieniany proszę wysłać na adres nadawcy:
bike-team Dawid Bartwanowicz
ul. Rozmarynowa 4
71-­223 Szczecin

———

Pobierz formularz wymiany/zwrotu towaru

Formularz wymiany/zwrotu