Zimowy serwis rowerowy


Zapisz się już teraz, a otrzymasz do 30% rabatu na zimowy serwis rowerowy! 

Zapraszamy do zapisów na zimowy serwis rowerowy!

Od 3.09.2015 do 3.10.2015 możecie zapisywać się na serwis rowerowy, który odbędzie się w okresie zimowym. Zapisując się już teraz otrzymacie do 30% rabatu na serwis Waszego roweru.

Profesjonaliści z bike-team to najlepszy serwis rowerowy w Szczecinie! Nasz zespół oferuje usługi w zakresie naprawy, regulacji i konserwacji rowerów. Nie jesteś zadowolony z pracy swojego roweru? Poradzimy sobie z każdą usterką!

Przegląd rowerowy można porównać do przeglądu technicznego samochodu – przegląd rowerowy ma bardzo duży wpływ na komfort korzystania z roweru i bezpieczeństwo rowerzysty. Wykonujemy przeglądy:

  • przegląd gwarancyjny (dotyczący nowych, zakupionych rowerów),
  • przegląd podstawowy (to takie czynności jak: kasowanie luzów, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, regulacja sterów, smarowanie napędu, sprawdzenie centryczności kół, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach),
  • przegląd pełen (przegląd podstawowy + smarowanie i skręcanie łożysk piast, sterów, osi suportu).

Składamy również rowery z części otrzymanych od Klienta, składamy z zakupionych u nas części oraz składamy rowery wyjęte z kartonu (również te z marketu). Myjemy, czyścimy, smarujemy. Montujemy wszelkie akcesoria: bagażniki, błotniki, koszyki rowerowe oraz oświetlenie.

W miarę możliwości i zużycia danej części zawsze proponujemy naprawę uszkodzonego elementu, w ostateczności (lub w oparciu o rachunek ekonomiczny) proponując wymianę na nowy.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych:

bike-team

ul. Rozmarynowa 4 (Bezrzecze)
71-223 Szczecin
telefon: +48 797 824 130
mail: biuro@bike-team.pl

ul. Krasińskiego 78/u1 (Niebuszewo)
71-446 Szczecin
telefon: +48 790 342 053
mail: biuro@bike-team.pl