Obniżamy ceny!!!


Teraz wszystkie rowery Rock Machine oraz Kreidler do 15% taniej!!!
Sklep i serwis rowerowy bike-team proponuje rowery miejskie, trekkingowe, szosowe, crossowe, mtb oraz dziecięce. Przyjdź i sprawdź  jakie rowery i rabaty mamy dla Ciebie!!!

Polecamy Rowery wiodących marek rowerowych:

Rowery KREIDLER, to nie tylko różnorodność w budowie, ale również połączenie jakości z nowoczesnym wyglądem. Kreidler to niemiecka firma, która istnieje już od ponad 120 lat. Od zawsze firma słynęła z produkcji wytrzymałych motocykli i motorowerów. Zdobyte przy produkcji jednośladów doświadczenie od dziesięcioleci Kreidler przekłada na produkowane w swoich fabrykach rowery.
Zobacz: ROWERY KREIDLER

Rowery Rock Machine, to wytrzymałość i twardość skały. Firma Rock Machine koncentruje się na tym by produkowane rowery pozwalały na bezpieczną jazdę w różnym terenie. Rowery mają być wytrzymałe, ale również ciekawe z modnym designem. Wizualny wygląd roweru to nie szara myszka. Z rowerem Rock Machine wyróżnisz się z tłumu.
Zobacz: ROWERY ROCK MACHINE


Posiadasz rower, ale wymaga naprawy? Zapraszamy do naszych serwisów rowerowych.
Przegląd rowerowy ma bardzo duży wpływ na komfort korzystania z roweru i bezpieczeństwo rowerzysty. Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy zadba o Twój rower!!!

Wykonujemy przeglądy:

  • przegląd gwarancyjny (dotyczący nowych, zakupionych rowerów),
  • przegląd podstawowy (to takie czynności jak: kasowanie luzów, regulacja przerzutek, regulacja hamulców, regulacja sterów, smarowanie napędu, sprawdzenie centryczności kół, kontrola i regulacja ciśnienia w oponach),
  • przegląd pełen (przegląd podstawowy + smarowanie i skręcanie łożysk piast, sterów, osi suportu).

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych:

bike-team sklep i serwis rowerowy
ul. Rozmarynowa 4 (Bezrzecze)
71-223 Szczecin

ul. Krasińskiego 78/u1 (Niebuszewo)
71-446 Szczecin