Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie


Mobilny serwis rowerowy Szczecin

Proponujemy Państwu przeglądy i naprawy rowerów bezpośrednio u Państwa – mobilny serwis rowerowy na terenie Szczecina.
Posiadasz za małe auto aby przywieźć rower do serwisu rowerowego? A może brak czasu?
Zadzwoń do nas! Przyjedziemy i naprawimy rower!

Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie – zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Przedstaw nam, co nie działa w Twoim rowerze, co należy wyregulować lub wymienić. Ustal z nami dogodny dla Ciebie termin i miejsce naprawy – adres, pod który wyślemy nasz mobilny serwis rowerowy. Twoje oczekiwania odnośnie naprawy to nasze wstępne ustalenia, a zarazem „wyjazdowe wyzwanie” naszego mobilnego serwisu.

Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie – jedziemy po Twój rower

Ruszamy do Ciebie. Podczas oględzin Twojego roweru i rozmowy z Tobą, ustalimy szczegółowy zakres czynności serwisowych.

Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie – naprawimy Tej rower

Wiemy co trzeba naprawić – podejmujemy decyzję, czy rower naprawiamy u Ciebie, czy konieczny jest transport do naszego serwisu rowerowego. Jeżeli zajdzie konieczność naprawy w serwisie rowerowym, zapewniamy transport Twojego roweru.

Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie – odwozimy Twój rower

Naprawiliśmy Twój rower – kontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu i miejsca dostawy Twojego roweru. Przywozimy rower pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Szczecina.

Mobilny serwis rowerowy bike-team

Bez względu na rodzaj oraz markę posiadanego roweru, oferujemy całoroczny i kompleksowy serwis rowerowy. Wykonujemy wszelkiego typu regulacje, przeglądy, centrowanie kół. Myjemy, czyścimy, smarujemy. Montujemy wszelkie akcesoria: bagażniki, błotniki, koszyki rowerowe oraz oświetlenie. Udzielimy również porad o konserwacji roweru i jego eksploatacji. Doradzamy w doborze części i akcesoriów rowerowych. Mobilny serwis rowerowy w Szczecinie bike-team wyposażony jest w profesjonalne narzędzia zapewniające precyzyjne wykonanie napraw.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Umów się na serwis rowerowy!

Szukasz serwisu dla swojego roweru? Chcesz złożyć rower z własnych lub zakupionych u nas części? Posiadasz nowy rower w kartonie i potrzebujesz go wyregulować i przygotować do jazdy? Skontaktuj się z nami!

Regulamin serwisu rowerowego