O nas


Znacie nas ze sklepu Bikes-Shop w Szczecinie. Doradzaliśmy Wam jaki rower marki Romet zakupić  i serwisowaliśmy Wasz sprzęt. Pod koniec 2014 roku podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek szczeciński nowych marek rowerowych: Kreidler i RockMachine. W związku z tym wyremontowaliśmy jeden ze sklepów Bikes-Shop i stworzyliśmy nową firmę: bike-team.

Nie musimy chyba dodawać, że nadal mieszkamy w Szczecinie, nadal rowery i świat dwóch kółek to nasza ogromna pasja i nadal chcemy dzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem rowerowym.

Rower Szczecin = bike-team :)

Funkcjonując wiele lat w świecie rowerów w Szczecinie, poznaliśmy oczekiwania oraz preferencje miłośników jazdy po szosie, górach, jak również amatorów miejskich wycieczek.

Zdobyte bogate doświadczenie wykorzystujemy zarówno doradzając odpowiednie rowery i części rowerowe, jak również tworząc nasz serwis rowerowy, gotowy sprostać każdej usterce.

Najlepsze marki rowerowe

Na szczecińskim rynku oferujemy rowery znanych, światowych marek.

Żaden z gotowych rowerów nie spełnia Twoich oczekiwań? To nie problem – na życzenie Klienta złożymy rower z nowych, dostępnych na polskim rynku części uznanych producentów rowerowych. Poszukujesz samych części? Zapewniamy ogromny asortyment części rowerowych “od ręki” oraz na zamówienie.

Profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal – to w naszej firmie słowa klucze, zaraz po rower szczecin – bike-team!

Sklep i serwis rowerowy w Szczecinie bike-team zaprasza! Jak się z nami skontaktować? To proste, zajrzyj na stronę Kontakt.