Rowery Rock Machine – nowa kolekcja


Jak można określić markę Rock Machine?

Wytrzymałość i twardość skały. Bezwzględna odporność maszyny. Geny, które są połączone w marce Rock Machine już  przez ponad 20 lat.

Firma Rock Machine koncentruje się na tym by produkowane rowery pozwalały na bezpieczną jazdę w różnym terenie. Rowery mają być wytrzymałe, ale również ciekawe z modnym designem. Wizualny wygląd roweru to nie szara myszka. Z rowerem Rock Machinie wyróżnisz się z tłumu.

Kolekcja na rok 2015 to wiele modeli rowerów w szerokiej rozpiętości cenowej. Począwszy do rowerów miejskich, górskich o różnych rozmiarach kół 26”, 27,5” i 29”, zjazdowych DH, enduro po szosowe i crossowe. Modele charakteryzują się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz łatwą obsługą i trwałością.

Nowoczesne technologie zastosowane w rowerach Rock Machine to między innymi: hydroformowanie, dwuosiowe rury, IPM- zintegrowany system mocowania, SL- karbonowy widelec, PTP- punkt przeniesienia mocy, i wiele innych.

Marka w swojej szerokiej ofercie posiada rowery na każdą kieszeń. Tańsza gama produktów to rowery o oznaczeniu XC Fun – przeznaczona dla osób z mniej zasobnym portfelem. Ceny tych rowerów zaczynają się od 1000 zł. Tańszy, nie oznacza gorszy. Rowery XC Fun posiadają aluminiową ramę, osprzęt Shimano i wiele sprawdzonych komponentów.

Najdroższy rower w tej serii EL NINO 90 – 29 jest wspaniale wyposażony: rama z aluminium, komponenty Shadow i Deore oraz widelec SR Suntour. Geometria ramy idealnie łączy sport z komfortem. EL NINO 90-29 to rower zarówno dla osób, które dopiero zaczynają mocniejszą jazdę rowerem, ale również dla zaawansowanych wielbicieli jednośladów.

EL NINO 90 – 29

Rock_Machine_elnino_29_90

Zobacz rowery Rock Machine z kolekcji 2015